Haliuciogeniniai grybai. Diskusija. Istorijos

 

Kaip augalai ar grybai haliucinogenai neabejotinai pati seniausia narkotinių medžiagų grupė. Sunku net pasakyti ar žmonės pirmiau atrado ugnį ar ėmė vartoti haliucinogeninių savybių turinčius augalus, grybus. Haliucinogenai taip pat pati kontroversiškiausia medžiagų grupė. Vienur jie garbinami, tapatinami su religija, laikomi šventais, kitur jie vartojami tik kaip dar viena svaiginimosi priemonė. Dar kai kur į juos požiūris neigiamas lygiai kaip ir į nuodus ir toks pat vartojimas. Ir galiausiai daug kur, ypač šiais laikais, tai įstatymiškai draudžiamas, tabu apipintas įvairiais, neaiškiais mitais. Už prekybą haliucinogenais ar jų gamybą Lietuvoje baudžiama kalėjimu.

Vis tik, pastaruoju metu galime išgirsti haliuciogenų vartojimą palaikančius tokius žmones kaip Tim Ferriss. Šiame renginyje nebus skatinamas narkotinių medžiagų vartojimas ar peršamas teigiamas/neigiamas požiūris į narkotines medžiagas. Renginio metu bus dalinamasi viešai laisvai prieinama medžiaga apie haliuciogenus.

Renginio programa:
Trumpai apie haliuciogenus (kas tai) – Albinas
Haliuciogenų poveikis ir grėsmės – Albinas
Trumpai apie mikro dozavimą – Valdemar
Tyrimai, tendencijos, influenceriai – Valdemar
Atvira diskusija prie arbatos puodelio apie tripus, mikro dozavimą, įstatymus, grybų naudojimą medicinoje (koordinuoja Valdemar ir Albinas)

Albinas

X